Parafínový zábal na ruky

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesť pri artritíde a umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Spevňuje nechty, uvoľňuje bolestivé kĺby a stuhnutosť zápästia. Zmenšuje chronickú bolesť, zvyšuje lokálne prekrvenie, podporuje hojenie tkanív. Pôsobí preventívne proti reumatickým ochoreniam.

Beta Peel

Alternatívny peeling ovocnými kyselinami pre citlivú pleť. Prípravok obsahuje 14% kyselinu mandľovú, je podobná kyseline salicylovej, s ktorou má zhodné veľmi dobré antibakteriálne účinky predovšetkým proti baktériám akné. Na rozdiel od nej nemá kyselina mandľová dráždivé vlastnosti. Intenzita začervenania je preto malá. Beta Peel sa taktiež používa na omladzujúcu starostlivosť.

Chemický peeling

Použitie AHA kyselín pri ošetrení dokáže s pleťou zázraky. Po podráždení pokožky prichádza proces hojenia. Použitie chemického peelingu: akné vulgaris, zmeny pigmentu, spomalenia stárnutia a procesu tvorby vrások.

Permanentný make-up

Pre náš salón vykonáva odborníčka Patrícia Blaháčová. Pre viac informácií nás kontaktujte mailom, FB alebo telefonicky.

Darčekové poukážky

Vhodný darček pre každého

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou, ktoré Vám ponúkame v ľubovoľnej hodnote s vlastným venovaním.

Poukážky sú platné na akúkoľvek službu z našej ponuky.